Hakkımızda

EBS Bağlantı Elemanları Sanayi ve Dış Tic A.Ş yurtiçi ve dışında bir çok sanayi kuruluşunun güvenle kullandığı hızlı rakorlar, hızlı kaplinler, manifoldlar, pnömatik ürünler üreten sektöründe geniş deneyimlere sahip uzman bir kuruluştur.

Firmamız üretimini yaptığı ürünlerin yanında ağır vasıta aksesuarlarını da ülke içinde ve yurtdışında en uygun koşullarda müşterilerine sunmaktadır. Geniş ürün çeşidi,bol yedek parça,kalite ve hizmet garantisi ile EBS Bağlantı Elemanları Sanayi tüm ürün ve hizmetleri ile kısa zamanda uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışıyla tanınan bir marka haline gelmiştir.

Ürünlerimiz plastik kalıp,pnömatik,su – sıvı ve gaz endüstrilerinde,vakum ve kompresör ile çalışan makinelerde ve kimyasallarla ilgili sektörlerde maliyet ve zaman tasarrufu sağlayarak güvenle kullanılmaktadır.

Firmamızda müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilir kalite, üretim ve sevkiyat sürecinde gösterilen azami özenle sağlanmaktadır..

Üretimimizin %80’i standart üretim, %20 ‘si AR-GE çalışmalarıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel tasarım olarak gerçekleşmektedir.Firmamızda AR-GE çalışmalarına özel önem verilmekte ve piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda sürekli yeni ürünler geliştirilmektedir.Bunu yanında firmamız sadece bazı müşteri spesifikasyon ve taleplerine yönelik özel üretimler de yapabilmektedir.

Ürünlerimizin tamamı , dünyada üretilen birçok marka ile uyumlu çalışmaktadır.

Dinamik tanıtım ve pazarlama çalışmaları ve kaliteli ürün çeşidiyle ile firmamız bir çok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.